Klienci o Nas


Kochani trochę czasu mi to trwało zanim coś tu skrobnęłam. W zasadzie to nawet nie wiem jakich słów użyć, by opisać swoje odczucia, emocje, by opisać nie tylko zdjęcia, czy film, który gdy oglądam po raz enty. Jesteście najlepsi w swoim fachu, nie wyobrażam sobie tego Najwspanialszego Dnia w swoim życiu bez Was. Decyzja Grzesia, że bierzemy Was i tylko Was była najlepszą i najtrafniejszą jaką podjął;) Nie tylko naszą dwójkę zachwyciły wykonane przez Was zdjęcia i film. Każdy z gości jest zachwycony :) Nikt tak jak Wasz cudowny duet nie potrafiłby pokazać tak pięknie miłości, którą nie tylko my dwoje dajemy sobie, lecz i miłości jaką otaczają nas nasi rodzice, dziadkowie i reszta rodziny. Jaką oni wzajemnie sobie dają:) Krzyś, dziękuję z całego serduszka za tą miłość uchwyconą w oczach dziadków, za tą chwilę, kiedy oboje z pewnością wspominali w sercach jak to było z nimi przed 50 laty! Ten moment będzie dla mnie przewodnikiem na wszystkie przyszłe lata z Grzesiem :) Ewa ♥ Przez te miesiące naszej znajomości nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo Cię pokochałam :) Nikt, absolutnie nikt, nie potrafi zrobić tak zachwycających i zapierających dech w piersiach fotografii. dla mnie nikt nigdy nie pokaże tak doskonale, z taką perfekcją, tego, co kryje się w naszych sercach i jak wiele jest w nich miłości, radości i szczęścia. Mówią, że oczy są zwierciadłem duszy. Na Twoich zdjęciach to my wszyscy jesteśmy tymi zwierciadłami, które ” obnażasz” w najlepszym tego słowa znaczeniu.♥ Bardzo chcę Wam podziękować, za wszystkie cudowne chwile, jakie uwieczniliście u siebie w studiu,na ślubie i weselu, u nas :) Mam nadzieję, że będziecie obecni w naszym życiu już do końca:) Serdecznie Was pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.
Jesteście najlepsi!!!!

Ania i Grześ :*


Fotograf to osoba, która na całe życie zatrzymuje na zdjęciach piękne chwile i niezapomniane emocje, by po latach można było z łezką w oku wspominać ten czas.
Ślub to jeden z najważniejszych Dni w Naszym życiu. Miesiące przygotowań, miliony wyborów: kwiaty, wystrój sali, suknia, kolor garnituru. Miliony decyzji, ale jakże istotnych. Jedną z nich jest wybór fotografa i kamerzysty. No i wybraliśmy Was… KERSO Studio Foto-Video
Nasz wymarzony i długo oczekiwany dzień w końcu nadszedł. Tyle uśmiechów, wzruszenia, radości, orkiestra, Nasze szczęście…tyle emocji do zapamiętania, uwiecznienia.. W dniu ślubu przygotowania, błogosławieństwo, droga do Kościoła, ślub i wesele zostały zapisane na fotografiach… Dziś, ogladając zdjęcia za każdym razem czujemy się, jakbyśmy przeżywali Nasz Wielki Dzień na nowo. Zdjęcia są przepiękne, idealnie oddają emocje, które Nam i gościom towarzyszyły tamtego radosnego dnia.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość, zaangażowanie podczas sesji zdjęciowej. Cała Rodzina zachwycona jest profesjonalnym i oryginalnym wykonaniem zdjęć, jak również dyskretną pracą podczas uroczystości.
Dziękujemy KERSO Studio Foto-Video.
Wanda i Marek


Dziękujemy Wszystkim za wszystko, kochamy Was

Sylwia Adamska-Ziental